CHLOROFIL

Chlorofil ma coraz szersze zastosowanie. Jest wykorzystywany m.in. w leczeniu trudno gojących się ran oraz przyczynia się do ochrony przed rozwojem nowotworów. Stosowany jest również w chorobach skóry, w zwalczaniu niektórych bakterii, wirusów, pasożytów oraz w coraz liczniejszych innych potencjalnych zastosowaniach zdrowotnych.

Chlorofil w płynie

Można z całą pewnością stwierdzić, że chlorofil to mało znany fenomen zdrowia i eliksir młodości. Upraszczając możemy powiedzieć, że chlorofil to "słońce w płynie". Regularne przebywanie w promieniach słońca daje lepsze samopoczucie i zdrowszy wygląd. Dlatego warto zdać sobie sprawę z istnienia „upłynnionej” formy światła słonecznego, a mianowicie coraz popularniejszego chlorofilu.

Chlorofil jest wykorzystywany od wielu lat w leczeniu ciężkich, trudno gojących się ran. Chlorofil oraz chlorofilina przyczyniają się do ochrony przed rozwojem nowotworów. Można przypuszczać, że najsilniej to działanie dotyczy nowotworów przewodu pokarmowego, ale nie można wykluczyć wpływu na rozwój innych nowotworów.

Przejdź do sklepu z ofertą chlorofiluSzczegółowe wyniki badań naukowych na temat chlorofilu